RSS Hukuki Net English

RSS Hukuki.net Deutsch

RSS Forumlar

RSS Güncel Hukuk Haber

Etiketler

Haz 26

Uzun zamandır yayında olan ve Türkiye’nin en çok ilgi göre hukuk sitesi olması ile gurur duyduğumuz hukuki net’e neredeyse hergün onlarca teşekkür mesajı geliyor. Gerek e-posta, gerek teknik destek masası ve gerekse forumlara yazılan bu teşekkürlere tek tek teşekkür etmemiz malesef mümkün olmuyor.

Arasıra kişisel şikayetler de yok değil. Ancak herkesi birden memnun etmemizin mümkün olmadığını anlayışla karşılayacağınızı sanıyoruz. Mümkün olduğunca global ve optimum yarar ilkesi ile işlerimize devam ediyoruz. İş derken web yayıncılığı bizlerin gerçek işi değil. Mesleki faaliyetlerimizden arta kalan zamanlarda site ile ilgilenebiliyoruz. Bu nedenle sitede fedakarca faaliyet ve görev sürdüren tüm site yönetimine ve katkıda bulunan hukukçulara da teşekkürü borç biliyoruz.

Bu kadar ilgi göreceğini ummadığımız site, aslında insanımızın hukuk ve adalete ihtiyacını gösteriyor. Hukukçuların ziyaretini makul ve normal olarak karşılarken, toplumun hukuka ilgisini takdirle karşılıyor, biz de sitemize verdikleri değerden dolayı tüm Türk halkına teşekkür ediyoruz.

Tam teşekkürler Türkiye diye yazacakken, sadece Türk insanının ziyaret etmediğini de hatırladığımızdan, Teşekkürler Dünya ve RWWW (really world wide web) demenin daha doğru olacağını düşünüyoruz.

Tags: , , ,

Kas 02

Hukuki net forumlarındaki kategorizsayonun daha da bilimselleştirilmesi için hukuk forumlarında çaplı değişiklik yapılması hakkındaki Yönetim Kurulu toplantısı neticesinde görevlerimize başladık. Oldukça zor bir iş görünüyordu.

Önce yeni kategoriler yapılacaktı ki, bu işi teknik olarak Av.Dilek Kuzulu Yüksel yüklendi. Şu anda demo sitede gördüğüm üzere herşey yolunda. Ancak bizi bekleyen en büyük sorun on binlerce forumu kategorilere taşımak. Birazdan başlayacağız, yorulacağız ancak Türk hukuku ve hukukçular için çok daha ilmi ve akademik bir tasnifleme olacağının şimdiden müdesini vermek doğru olur. Katkısı bulunan tüm Hukuki Net Yönetimi’ne teşekkür ediyoruz.

Tags: , , , , , ,